Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Seminarium: spotkanie networkingowe i prezentacja sektora ceramiki budowlanej oraz Targi w Oslo
Statystyki graficzne

Seminarium: spotkanie networkingowe i prezentacja sektora ceramiki budowlanej oraz Targi w Oslo

Uprzejmie informujemy, że w związku z wizytą w Polsce delegacji sektora ceramiki budowlanej, Krajowa Izba Gospodarcza organizuje  w dniu 7 września 2017r.. Seminarium / spotkanie networkingowe   Polska – Indie z udziałem przedstawicieli polskiego biznesu.

Spotkanie  odbędzie się w siedzibie KIG, Warszawa, ul Trębacka 4, rejestracja od godz. 9.30; początek spotkania o godz. 10.00.

Podczas spotkania przedstawiciele indyjskiego biznesu zaprezentują możliwości i planowane projekty dotyczące branży w Indiach oraz propozycję współpracy dla firm polskich w rozwoju tego sektora.

Przekazane zostaną również informacje nt. najbliższych przedsięwzięć  promocyjnych KIG  na rynku indyjskim: misje przyjazdowe, wyjazdowe oraz imprezy targowe i seminaria.

Na towarzyszącej spotkaniu ekspozycji zostanie zaprezentowana oferta firm indyjskich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Po zakończeniu spotkania zapraszamy na poczęstunek kuchni indyjskiej.

Zapraszamy do udziału w Seminarium zainteresowanych przedsiębiorców i prosimy o zwrotną odpowiedź mailem: mnowakowska@kig.pl; bnersewicz@kig.pl

Plakat

________________________________________________________________________________________________________________________

WEŹ UDZIAŁ W TARGACH ADVANCED ENGINEERING W OSLO I
SKORZYSTAJ Z SZANSY, KTÓRA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!

Informacja (plakat)

W razie pytań i wątpliwości proszę  o kontakt telefoniczny: 22 – 6309783, 6309686 506 118 375.

Aktualność dodana przez: Administrator PUP (2017-09-05 09:02:49) , zredagowana przez: Administrator PUP (2017-09-05 09:58:40)
Data wydarzenia : 2017-09-05
Data publikacji : 2017-09-05

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.pl/wydarzenie/320/seminarium-spotkanie-networkingowe-i-prezentacja-sektora-ceramiki-budowlanej-oraz-targi-w-oslo