Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Konkurs na najlepszą pracę magisterską
Statystyki graficzne

Konkurs na najlepszą pracę magisterską

OGŁOSZENIE

Konkurs na najlepszą pracę magisterską
z zakresu problematyki rynku pracy

 

Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku zaprasza do udziału w V edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu problematyki rynku pracy.

Tematyka prac magisterskich powinna obejmować w szczególności takie zagadnienia jak:
polityka rynku pracy, Fundusze Strukturalne i ich wpływ na rynek pracy, działalność instytucji rynku pracy, działania sektora organizacji pozarządowych na rynku pracy, aktywizacja zawodowa i jej efektywność, poradnictwo zawodowe, zawodoznawstwo, kształcenie na potrzeby rynku pracy, kształcenie ustawiczne, przedsiębiorczość i wpływ organizacji gospodarczych na kształt rynku pracy, potrzeby gospodarki regionalnej i przedsiębiorców w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, rozwój pracowników i ich mobilność zawodowa, migracje za pracą, wpływ procesów gospodarczych na zmiany i przemieszczanie zasobów pracy, praktyki organizacyjne wpływające na jakość kapitału ludzkiego, dyskryminacja na rynku pracy (szczegóły w regulaminie konkursu).

Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich obronionych w terminie od 1 stycznia 2015 r. do 24 października 2017 r. na uczelniach prowadzących działalność dydaktyczną na terenie województwa pomorskiego.

Dla autorów najlepszych prac przewidziano nagrody rzeczowe:

  • I stopnia – laptop,
  • II stopnia – tablet,
  • III stopnia – cyfrowy aparat fotograficzny.

Fragmenty prac laureatów, za zgodą autorów, zostaną opublikowane na łamach biuletynu „Kurs na pracę”, wydawanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, a także zamieszczone na stronie internetowej www.wup.gdansk.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 października 2017 r.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie określono w regulaminie konkursu, dostępnym na stronie internetowej www.wup.gdansk.pl/konkursmgr

 

Kontakt:

Tel. (58) 32 61 830

i_szuldrzynska@wup.gdansk.pl

Aktualność dodana przez: Marek Szulist (2017-07-25 11:49:16) , zredagowana przez: Marek Szulist (2017-07-25 11:49:53)
Data wydarzenia : 2017-07-25
Data publikacji : 2017-07-25

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.pl/wydarzenie/310/konkurs-na-najlepsza-prace-magisterska